Pilates

Ceník platný od 01. 01. 2023

1 lekce v rámci kurzu 170,- Kč/55 min. ( Kurz: 850,- /5 lekcí). Nárok na náhradu - 2 lekce v rámci daného kurzového období.

Seniorky v rámci kurzu 110,- Kč/55 min. ( Nevychozené - omluvené lekce lze nahradit po domluvě ve večerním kurzu !)

Dospělí:

Individuální lekce dospělí   60 min.

1 osoba 600,- Kč/60 min.

Pro rezervaci individuálních lekcí prosím volejte nebo pište na tel: 732 284 274, e-mail: pilates.lenka@seznam.cz

Storno kurzu a náhrady.

Pokud klient nemůže nastoupit do rezervovaného a zaplaceného kurzu, po předchozí domluvě může za sebe zajistit náhradníka, na kterého se jeho kurzovné převede po odeslání objednávkového formuláře na stránkách www.pilates-lenka.cz . V takovém případě se storno poplatek neúčtuje. Náhradník musí absolvovat objednaný kurz a nemůže se přesouvat do jiného termínu.

Storno kurzu: více jak 3 týdny před začátkem kurzu se vrací 100 % částky, 2 týdny před začátkem kurzu vrací se 50 % z částky, storno v den začátku kurzu nebo v průběhu kurzu se nic nevrací a celá částka propadá.

Pokud klient v průběhu konání kurzu nemůže dorazit na cvičení, může si lekci omluvit do 12h v den konání dané lekce. Omluvenou lekci po 12h si klient již nemůže nahradit! Klient si může nahradit nejvíce 2 řádně omluvené lekce v daném období po předchozí domluvě. Zmeškané lekce se do následujícího, nového kurzu nepřenášejí. 

Milé klientky!

Potřebujete vystavit fakturu pro pojišťovnu a čerpat tak výhody, které Vám Vaše pojišťovna nabízí? Dejte mi vědět a já vám ráda na vyžádaní doklad o zaplacení vystavím. 

              Dárkový voucher


Udělejte někomu blízkému radost a věnujte mu dárkový voucher na cvičení pilates. Voucher můžete darovat na jakoukoliv Vámi vybranou službu. Pro více informaci volejte na tel.: 732 284 274 nebo pište na pilates.lenka@seznam.cz