Pilates

Ceník platný od 01. 01. 2022

Jednorázová lekce v rámci kurzu 150,- Kč/55 min.

Seniorky v rámci kurzu 90,- Kč/55 min.

Dospělí:

Individuální lekce dospělí   60 min.

1 osoba 600,- Kč/60 min.

Pro rezervaci individuálních lekcí prosím volejte nebo pište na tel: 732 284 274, e-mail: pilates.lenka@seznam.cz

Storno kurzu a náhrady.

Pokud klient nemůže nastoupit do rezervovaného a zaplaceného kurzu, po předchozí domluvě může za sebe zajistit náhradníka, na kterého se jeho kurzovné převede po odeslání objednávkového formuláře na stránkách www.pilates-lenka.cz . V takovém případě se storno poplatek neúčtuje. Náhradník musí absolvovat objednaný kurz a nemůže se přesouvat do jiného termínu.

Storno kurzu: více jak 3 týdny před začátkem kurzu se vrací 100 % částky, 2 týdny před začátkem kurzu vrací se 50 % z částky, storno v den začátku kurzu nebo v průběhu kurzu se nic nevrací a celá částka propadá.

Pokud klient v průběhu konání kurzu nemůže z různých důvodů dorazit na cvičení, může si řádně omluvenou lekci po předchozí domluvě nahradit v jiném kurzu v rámci daného období. Takto si klient může nahradit nejvíce 2 omluvené lekce v daném období. Zmeškané lekce se do následujícího nového kurzu nepřenášejí.

Milé klientky!

Potřebujete vystavit fakturu pro pojišťovnu a čerpat tak výhody, které Vám Vaše pojišťovna nabízí? Dejte mi vědět a já vám ráda na vyžádaní doklad o zaplacení vystavím. Například, VZP poskytuje svým klientům 500,- Kč na pohybovou aktivitu mezi které patří i cvičení pilates. Nenechte si ujít výhody, které Vám patří!

              Dárkový voucher


Udělejte někomu blízkému radost a věnujte mu dárkový voucher na cvičení pilates. Voucher můžete darovat na jakoukoliv Vámi vybranou službu. Pro více informaci volejte na tel.: 732 284 274 nebo pište na pilates.lenka@seznam.cz