Reference


Milí klienti, zde můžete vyjádřit své názory/pocity... , jak se Vám líbí lekce pilates. Děkuji. :-)


"Když se řekne pilates, neumim si představit lepší cvičitelku než je Lenka Bourová. Její osobitý přístup ke každému klientovi je neocenitelný. Po cvičení se pokaždé cítím skvěle po fyzické i duševní stránce." Markéta K. 


"Cvičení mě nikdy moc nebavilo. Kdybych nemusel, tak necvičím :-) Ale moje zdravotní problémy se zády (3 vyhřezlé ploténky) mě donutily začít něco dělat. Manželka si pochvalovala, že chodí na pilates k Lence a že je to paráda. Tak jsem si řekl, že do toho půjdu taky a odteď už chodím někdy i 2x týdně, protože mi to pomáhá a bolesti zad se značně zmírnily." Pepa K.


Hezký večer,
musím Vám ještě jednou poděkovat za super hodinu cvičení. Moc jsem si to po dlouhé době užila. Přeji krásné prázdniny a snad v září na viděnou. Jana


Pilates s Lenkou to je nabitá hodina plná promyšlených cviků na posílení různých částí těla. Líbí se mi, že Lenka zařazuje i náročnější cviky pro pokročilé. Hodiny má vždy moc zajímavé a využívá je do poslední minuty. Báječně si zacvičím a hlavně se potom i následující dny cítím dobře. Lenka je sympatická a vždy v dobré náladě. Je to radost a moc jí fandím 😉Hanka M. 


Leni odcvičeno. Jsem nadšená. Pustila jsem si to přes tv a bylo to super. Zítra chci zase - teda podle toho, jak mě bude bolet tělo. Posílám fotku v příloze. J. B.Zdravím Leni ,chtěla jsem moc pochválit Vaše cvičební videa ... v této pro Vás nelehké době je to super nápad a pro mě tolik možností na výběr ,podle toho jaké partie těla si chci procvičit ,nebo protáhnout :).Děkuji i za tu Vaši pozitivní "náladu".
Jana Š.


Dobré ráno Leni,
moc děkuji za zveřejnění včerejšího videa v rámci online kurzu, podle kterého jsem si opět krásně zacvičila. Moc mě bavilo, jak jste ukázala i náročnější verzi cviku a myslím, že určitě nebudu jediná, která to ocení. Cvik roll over (doufám, že to píši dobře:-)) je od včerejška můj oblíbený:-):-).
Mějte se moc hezky a těším se na další.
S přáním krásných dní.
Jana V.


Dobré ráno Leni,
opět Vám chci poděkovat za nová videa v systému. Ještě jsem si včera běžela koupit tenisák:-). Zacvičila jsem si moc hezky a zvlášť chci poděkovat za video na břišní svaly, strašně mě to bavilo. Něco mi šlo víc, něco méně (aspoň vím, co mám trénovat), ale užila jsem si to parádně:-) Roll over a "svíčka" super !!! Moc mě baví zkoušet nové cviky. Jste úžasná:-).Už se těším na židli:-).
Mějte krásné dny.
Jana V.

Dobrý den, Lenko, děkuji za videa.
Už 2 dny mě bolela hlava. Tak mě napadlo zkusit místo dalšího Ibalginu vaši lekci zdravá záda. Už během cvičení bylo slyšet úlevné "křup", páteř se odblokovala a úspěch přinesly i slastné tlaky tenisákem. Moc děkuji za skvělé cviky a přeji krásný adventní čas. Věra 


A i dnes moc, moc děkuji za včerejší zveřejnění videa, u kterého jsem si opět krásně zacvičila. Udělala jste mi velkou radost, že jste ukázala, co vše se dá s gumou "provádět":-), a také ukázala nové cviky (SUPER!!) a ty známé s použitím pomůcky jsou zase trochu jiné. Na domácí úkol budu myslet :-):-):-). J. V.

Dobré ráno Leni, jako vždy mě ta hodina s Vámi moc bavila a je to čas, kdy nemyslím na nic jiného, než na cvičení. Je to moc příjemné:-) a doporučovala bych to všem:-).Jste skvělá a fandím Vám.
Mějte se moc hezky a těším se na další:-). Jana

Milá Lenko, tak to se zase těším na další cvičení a objednávám si leden. Někdy to tedy stihnu jen jednou, díky tobě se cítím daleko víc fajn, přestalo mě všechno bolet a je moc prima být virtuálně s tebou, moc se mi tvoje cvičení líbí. E.P.


Dobré odpoledne Leni,
konečně jsem si našla čas na cvičení s Vámi nově zveřejněnými videi. Teď jsem docvičila a opět super!!!:-)
V prvním, dlouhém videu jsem se krásně uvolnila, kdy zjišťuji, že jak cvičím častěji a nemusím se už tak moc soustředit na držení těla (už se to začíná automatizovat, ale samozřejmě hlídám to pořád) začínám víc vnímat své tělo a tím si to více užívám. Při posilování zad ve stoje jsem si trochu přidala a vzala si gumu. Líbilo se mi, že jste přidala i nové cviky a moc mě bavilo cvičení s overballem:-). Při krátkém videu s míčem jsem si dala pořádně "do těla", miluji tento pocit!!:-). Samozřejmě, že musím trénovat, abych to zvládla s lehkostí jako Vy:-). Jste moc šikovná:-) U prkna jsem se zapotila:-). A cvičení na břicho s opřenýma nohama o zeď bylo skvělý. Vůbec bych nevěřila, jak břicho v této pozici zabírá. Toto cvičení si budu dopřávat často:-).Leni, moc děkuji za příjemnou hodinu a půl a už se těším na další:-)Hezký večer:-)
Jana


Ahojky Leni,
Podstivě odcvičeno Zdravá zadá :)....bylo to fajn cvičení :),snad se mi podaří ještě do další lekce si to zacvičit.
Přeji dobrou noc :)
Verča 


Dobré ráno Leni,
jako vždy Vám chci poděkovat za včerejší zveřejněné video. Každé úterý se těším, co nového nám ukážete:-). Krásně jsem si zacvičila, cítila jsem příjemně břišní svaly a baví mě na tom, že ukážete i variantu když si chce někdo přidat:-). Procvičování prstů u nohou mi moc nejde, to se mi samou snahou kroutí i prsty na rukou:-D. No a protahování nártů už vůbec ne, mám to tam nějak zatuhlé....chce to trénovat:-).V každém případě to bylo zase fajn a těším se i na video krátké:-).
Mějte Leni krásný den.
Jana
P.S.- ještě musím dodat, že v modré Vám to moc sluší:-)


Lenko, dekuji za předtočená videa, jsou super. Snažím se cvičit alespoň 3x týdně. Doma komfort nic moc, ale děti už si zvykly, ze jim obsadím obývak a vypakuju je do pokojíčku ?? 


Dobrý den Leni,
včera večer jsem si zacvičila podle krátkých videí, které jste zveřejnila. Udělala jste mi velkou radost s míčem:-). Jako první jsem si otevřela náročnější cvičení... super!!!. Jste moc milá, že si pamatujete, že se mi líbí cvik roll over - líbí se mi moc:-) a s míčem to bylo zase trochu jiné a závěrečná výzva je fakt náročná:-), ale snažím se cvičit každý den, tak to snad časem půjde lépe:-D. Po cvičení jsem příjemně cítila břicho. Potom jsem si podle druhého videa protáhla záda (patřím mezi kancelářské:-D) a bylo mi fajn:-). Jste moc šikovná:-).
Leni děkuji moc a mějte se krásně:-).
Jana


Dobrý deň, Lenka
niektoré cvičenia som stihla. Chcela som viac, ale nevyšlo :). Cvičilo sa mi veľmi dobre, máte podobný štýl, na aký som zvyknutá. Musím povedať, že mne vyhovujú viac tie náročnejšie cvičenia, výborné boli s veľkou loptou. Ak som si dala niečo iné, ešte som si "musela" pridať. V tejto chvíli som sa rozhodla pokračovať. Určite mi vyhovuje cviičiť DLHÉ VIDEA. I.B. 


Já musím říct, že Lenka Bourová Pilates vždy to cvičení měla super,, i když jsem chodila jen krátký čas.. A každá hodina originální. D. K.

Milá Lenko, cvičení je moc fajn, nic mě nebolí a cítím se skvěle, máš dar že se s tebou cítím, jako když jsme spolu. Děkuji.  :-) E. P.


Dobrý den Leni,
moc děkuju, právě jsem docvičila podle včerejšího videa a opět jsem si to s Vámi krásně užila.:-). Super!! Jste skvělá:-). Záklony v kleče mi šly pravda trošku ztuha, ale to se časem poddá:-))). J. V.


Dobrý den Lenko,
Moc dekuji. Cvičení je parádní. Musím říct, ze jste to opravdu skvěle vymyslela a pěkně se přizpůsobila současným podmínkám. Mne to baví i když nemam doma moc podmínky na cvičení, hlavně prostor chybí. Už se těším až se bude moct cvičit alespoň v herničce!
Protahovaní bolí ale to je přesně to co potřebuji. Snažím se cvičit častěji než jen jednou týdne. Vždy ráno před snídani, pak už se nedonutím :)
Těším se na další lekce.
Pěkný víkend! R. Š.