Reference


Milí klienti, zde můžete vyjádřit své názory/pocity... , jak se Vám líbí lekce pilates. Děkuji. :-)

Mohu doporučit všemi 100 % všem těhulkam, co se rozhodují. Bylo to, to nejlepší, co jsem pro mininko a své tělo mohla udělat.:-)). Leni, ještě jednou moc děkuji. Věřím, že díky tobě a tvému cvičení mě záda nebolela, nebolí, ťuk, ťuk a porody byli úžasné. Denisa J.


"Když se řekne pilates, neumim si představit lepší cvičitelku než je Lenka Bourová. Její osobitý přístup ke každému klientovi je neocenitelný. Po cvičení se pokaždé cítím skvěle po fyzické i duševní stránce." Markéta K. 


"Cvičení mě nikdy moc nebavilo. Kdybych nemusel, tak necvičím :-) Ale moje zdravotní problémy se zády (3 vyhřezlé ploténky) mě donutily začít něco dělat. Manželka si pochvalovala, že chodí na pilates k Lence a že je to paráda. Tak jsem si řekl, že do toho půjdu taky a odteď už chodím někdy i 2x týdně, protože mi to pomáhá a bolesti zad se značně zmírnily." Pepa K.


Hezký večer,
musím Vám ještě jednou poděkovat za super hodinu cvičení. Moc jsem si to po dlouhé době užila. Přeji krásné prázdniny a snad v září na viděnou. Jana


Pilates s Lenkou to je nabitá hodina plná promyšlených cviků na posílení různých částí těla. Líbí se mi, že Lenka zařazuje i náročnější cviky pro pokročilé. Hodiny má vždy moc zajímavé a využívá je do poslední minuty. Báječně si zacvičím a hlavně se potom i následující dny cítím dobře. Lenka je sympatická a vždy v dobré náladě. Je to radost a moc jí fandím 😉Hanka M. 


Leni odcvičeno. Jsem nadšená. Pustila jsem si to přes tv a bylo to super. Zítra chci zase - teda podle toho, jak mě bude bolet tělo. Posílám fotku v příloze. J. B.Zdravím Leni ,chtěla jsem moc pochválit Vaše cvičební videa ... v této pro Vás nelehké době je to super nápad a pro mě tolik možností na výběr ,podle toho jaké partie těla si chci procvičit ,nebo protáhnout :).Děkuji i za tu Vaši pozitivní "náladu".
Jana Š.


Dobré ráno Leni,
moc děkuji za zveřejnění včerejšího videa v rámci online kurzu, podle kterého jsem si opět krásně zacvičila. Moc mě bavilo, jak jste ukázala i náročnější verzi cviku a myslím, že určitě nebudu jediná, která to ocení. Cvik roll over (doufám, že to píši dobře:-)) je od včerejška můj oblíbený:-):-).
Mějte se moc hezky a těším se na další.
S přáním krásných dní.
Jana V.


Dobré ráno Leni,
opět Vám chci poděkovat za nová videa v systému. Ještě jsem si včera běžela koupit tenisák:-). Zacvičila jsem si moc hezky a zvlášť chci poděkovat za video na břišní svaly, strašně mě to bavilo. Něco mi šlo víc, něco méně (aspoň vím, co mám trénovat), ale užila jsem si to parádně:-) Roll over a "svíčka" super !!! Moc mě baví zkoušet nové cviky. Jste úžasná:-).Už se těším na židli:-).
Mějte krásné dny.
Jana V.

Dobrý den, Lenko, děkuji za videa.
Už 2 dny mě bolela hlava. Tak mě napadlo zkusit místo dalšího Ibalginu vaši lekci zdravá záda. Už během cvičení bylo slyšet úlevné "křup", páteř se odblokovala a úspěch přinesly i slastné tlaky tenisákem. Moc děkuji za skvělé cviky a přeji krásný adventní čas. Věra 


A i dnes moc, moc děkuji za včerejší zveřejnění videa, u kterého jsem si opět krásně zacvičila. Udělala jste mi velkou radost, že jste ukázala, co vše se dá s gumou "provádět":-), a také ukázala nové cviky (SUPER!!) a ty známé s použitím pomůcky jsou zase trochu jiné. Na domácí úkol budu myslet :-):-):-). J. V.

Dobré ráno Leni, jako vždy mě ta hodina s Vámi moc bavila a je to čas, kdy nemyslím na nic jiného, než na cvičení. Je to moc příjemné:-) a doporučovala bych to všem:-).Jste skvělá a fandím Vám.
Mějte se moc hezky a těším se na další:-). Jana

Milá Lenko, tak to se zase těším na další cvičení a objednávám si leden. Někdy to tedy stihnu jen jednou, díky tobě se cítím daleko víc fajn, přestalo mě všechno bolet a je moc prima být virtuálně s tebou, moc se mi tvoje cvičení líbí. E.P.


Dobré odpoledne Leni,
konečně jsem si našla čas na cvičení s Vámi nově zveřejněnými videi. Teď jsem docvičila a opět super!!!:-)
V prvním, dlouhém videu jsem se krásně uvolnila, kdy zjišťuji, že jak cvičím častěji a nemusím se už tak moc soustředit na držení těla (už se to začíná automatizovat, ale samozřejmě hlídám to pořád) začínám víc vnímat své tělo a tím si to více užívám. Při posilování zad ve stoje jsem si trochu přidala a vzala si gumu. Líbilo se mi, že jste přidala i nové cviky a moc mě bavilo cvičení s overballem:-). Při krátkém videu s míčem jsem si dala pořádně "do těla", miluji tento pocit!!:-). Samozřejmě, že musím trénovat, abych to zvládla s lehkostí jako Vy:-). Jste moc šikovná:-) U prkna jsem se zapotila:-). A cvičení na břicho s opřenýma nohama o zeď bylo skvělý. Vůbec bych nevěřila, jak břicho v této pozici zabírá. Toto cvičení si budu dopřávat často:-).Leni, moc děkuji za příjemnou hodinu a půl a už se těším na další:-)Hezký večer:-)
Jana


Ahojky Leni,
Podstivě odcvičeno Zdravá zadá :)....bylo to fajn cvičení :),snad se mi podaří ještě do další lekce si to zacvičit.
Přeji dobrou noc :)
Verča 


Dobré ráno Leni,
jako vždy Vám chci poděkovat za včerejší zveřejněné video. Každé úterý se těším, co nového nám ukážete:-). Krásně jsem si zacvičila, cítila jsem příjemně břišní svaly a baví mě na tom, že ukážete i variantu když si chce někdo přidat:-). Procvičování prstů u nohou mi moc nejde, to se mi samou snahou kroutí i prsty na rukou:-D. No a protahování nártů už vůbec ne, mám to tam nějak zatuhlé....chce to trénovat:-).V každém případě to bylo zase fajn a těším se i na video krátké:-).
Mějte Leni krásný den.
Jana
P.S.- ještě musím dodat, že v modré Vám to moc sluší:-)


Lenko, dekuji za předtočená videa, jsou super. Snažím se cvičit alespoň 3x týdně. Doma komfort nic moc, ale děti už si zvykly, ze jim obsadím obývak a vypakuju je do pokojíčku ?? 


Dobrý den Leni,
včera večer jsem si zacvičila podle krátkých videí, které jste zveřejnila. Udělala jste mi velkou radost s míčem:-). Jako první jsem si otevřela náročnější cvičení... super!!!. Jste moc milá, že si pamatujete, že se mi líbí cvik roll over - líbí se mi moc:-) a s míčem to bylo zase trochu jiné a závěrečná výzva je fakt náročná:-), ale snažím se cvičit každý den, tak to snad časem půjde lépe:-D. Po cvičení jsem příjemně cítila břicho. Potom jsem si podle druhého videa protáhla záda (patřím mezi kancelářské:-D) a bylo mi fajn:-). Jste moc šikovná:-).
Leni děkuji moc a mějte se krásně:-).
Jana


Dobrý deň, Lenka
niektoré cvičenia som stihla. Chcela som viac, ale nevyšlo :). Cvičilo sa mi veľmi dobre, máte podobný štýl, na aký som zvyknutá. Musím povedať, že mne vyhovujú viac tie náročnejšie cvičenia, výborné boli s veľkou loptou. Ak som si dala niečo iné, ešte som si "musela" pridať. V tejto chvíli som sa rozhodla pokračovať. Určite mi vyhovuje cviičiť DLHÉ VIDEA. I.B. 


Já musím říct, že Lenka Bourová Pilates vždy to cvičení měla super,, i když jsem chodila jen krátký čas.. A každá hodina originální. D. K.

Milá Lenko, cvičení je moc fajn, nic mě nebolí a cítím se skvěle, máš dar že se s tebou cítím, jako když jsme spolu. Děkuji.  :-) E. P.


Dobrý den Leni,
moc děkuju, právě jsem docvičila podle včerejšího videa a opět jsem si to s Vámi krásně užila.:-). Super!! Jste skvělá:-). Záklony v kleče mi šly pravda trošku ztuha, ale to se časem poddá:-))). J. V.


Dobrý den Lenko,
Moc dekuji. Cvičení je parádní. Musím říct, ze jste to opravdu skvěle vymyslela a pěkně se přizpůsobila současným podmínkám. Mne to baví i když nemam doma moc podmínky na cvičení, hlavně prostor chybí. Už se těším až se bude moct cvičit alespoň v herničce!
Protahovaní bolí ale to je přesně to co potřebuji. Snažím se cvičit častěji než jen jednou týdne. Vždy ráno před snídani, pak už se nedonutím :)
Těším se na další lekce.
Pěkný víkend! R. Š.