Reference


Milí klienti, zde můžete vyjádřit své názory/pocity... , jak se Vám líbí lekce pilates. Děkuji. :-)


"Když se řekne pilates, neumim si představit lepší cvičitelku než je Lenka Bourová. Její osobitý přístup ke každému klientovi je neocenitelný. Po cvičení se pokaždé cítím skvěle po fyzické i duševní stránce." Markéta K. 


"Cvičení mě nikdy moc nebavilo. Kdybych nemusel, tak necvičím :-) Ale moje zdravotní problémy se zády (3 vyhřezlé ploténky) mě donutily začít něco dělat. Manželka si pochvalovala, že chodí na pilates k Lence a že je to paráda. Tak jsem si řekl, že do toho půjdu taky a odteď už chodím někdy i 2x týdně, protože mi to pomáhá a bolesti zad se značně zmírnily." Pepa K.


Hezký večer,
musím Vám ještě jednou poděkovat za super hodinu cvičení. Moc jsem si to po dlouhé době užila. Přeji krásné prázdniny a snad v září na viděnou. Jana


Pilates s Lenkou to je nabitá hodina plná promyšlených cviků na posílení různých částí těla. Líbí se mi, že Lenka zařazuje i náročnější cviky pro pokročilé. Hodiny má vždy moc zajímavé a využívá je do poslední minuty. Báječně si zacvičím a hlavně se potom i následující dny cítím dobře. Lenka je sympatická a vždy v dobré náladě. Je to radost a moc jí fandím 😉Hanka M. 


Leni odcvičeno. Jsem nadšená. Pustila jsem si to přes tv a bylo to super. Zítra chci zase - teda podle toho, jak mě bude bolet tělo. Posílám fotku v příloze. J. B.